Morena Taraku pranon një dhuratë të veçantë nga FFK

Morena Taraku është njëra nga artistet më të përfolura shqiptare e cila njihet për jetën luksoze që bën.
Taraku kësaj radhe ndau një postim me ndjekësit e që tregon se ka pranuar një dhuratë nga FFK,(Federata e Futbollit të Kosovës).

Ajo ka falënderuar ekpin e Kosovës për dhuratën e bërë ku në fanelë është i shkruar emri i këngëtares shqiptare.

Ndryshe, nesër pritet të zhvillohet ndeshja e madhe në mes të Kosovës dhe Maltës e që me siguri se edhe Taraku do jetë e pranishme.

 

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*