Ministri Reçica udhëton në Kuvajt, takime me përfaqësues të lartë institucional

 Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka udhëtuar për në shtetin e Kuvajtit, me ftesë të homologes së tij, ministres së Çështjeve Sociale dhe të Punës, Hind Sabeeh Barak Al-Sabeeh.

Ministri Reçica do të zhvillojë takime me përfaqësues institucional të Kuvajtit, si dhe përfaqësues që merren me punësim, mirëqenie sociale, mbrojtje të fëmijëve dhe grupeve të cenueshme.

Vizita zyrtare në Kuvajt ka për qëllim thellimin e mëtejmë të bashkëpunimit mes Kosovës dhe Kuvajtit, posaçërisht në fushën e punësimit dhe mirëqenies sociale./Parrotlla/

Shpërndaje

86 Comments

 1. Pingback: goodrx viagra

 2. Pingback: erectile dysfunction drug

 3. Pingback: gnc ed pills

 4. Pingback: cheapest ed pills

 5. Pingback: buy cialis

 6. Pingback: walmart pharmacy

 7. Pingback: Viagra or cialis

 8. Pingback: levitra vardenafil

 9. Pingback: vardenafil pills

 10. Pingback: viagra prescription

 11. Pingback: best online casino real money

 12. Pingback: tadalafil generic

 13. Pingback: cialis 20

 14. Pingback: online casino games for real money

 15. Pingback: cialis generic name

 16. Pingback: online slots for real money

 17. Pingback: Viagra 130mg pharmacy

 18. Pingback: Viagra 200 mg coupon

 19. Pingback: how to viagra without subscription

 20. Pingback: Cialis 60 mg without a doctor prescription

 21. Pingback: Cialis 60mg medication

 22. Pingback: Cialis 20mg pills

 23. Pingback: Cialis 10 mg pharmacy

 24. Pingback: cheapest levitra 60 mg

 25. Pingback: propecia 1 mg uk

 26. Pingback: cost of aldactone 25mg

 27. Pingback: allegra 120mg pills

 28. Pingback: cheapest allopurinol 300mg

 29. Pingback: http://cialistodo.com

 30. Pingback: strattera 18 mg nz

 31. Pingback: arimidex 1 mg online

 32. Pingback: augmentin 500/125mg canada

 33. Pingback: baclofen 25mg tablets

 34. Pingback: calcium carbonate 500 mg generic

 35. Pingback: cardizem 120 mg without prescription

 36. Pingback: ceclor pills

 37. Pingback: ceftin united states

 38. Pingback: celebrex online pharmacy

 39. Pingback: celexa 20mg without prescription

 40. Pingback: cephalexin canada

 41. Pingback: cipro without a doctor prescription

 42. Pingback: claritin pharmacy

 43. Pingback: casino online gambling

 44. Pingback: casino

 45. Pingback: best online casino usa

 46. Pingback: best slots to play online

 47. Pingback: online casino usa real money

 48. Pingback: play for real online casino games

 49. Pingback: slot machine

 50. Pingback: casino online games

 51. Pingback: online casino usa real money

 52. Pingback: online gambling

 53. Pingback: usaa car insurance

 54. Pingback: auto-owners insurance

 55. Pingback: online car insurance quotes instant

 56. Pingback: owners car insurance

 57. Pingback: cheap car insurance quotes in michigan

 58. Pingback: compare car insurance quotes

 59. Pingback: car insurance quotes estimate

 60. Pingback: aaa car insurance

 61. Pingback: car insurance quotes texas online

 62. Pingback: payday loans in ga

 63. Pingback: payday loans payday loans

 64. Pingback: unsecured installment loans

 65. Pingback: best quick loans for bad credit

 66. Pingback: easy bad credit loans

 67. Pingback: payday loans in md

 68. Pingback: personal loans with bad credit

 69. Pingback: how much cbd oil should i take daily

 70. Pingback: cbd oil for pain thru amazon

 71. Pingback: cbd oil for anxiety

 72. Pingback: thoughtcloud cbd oil

 73. Pingback: best full spectrum cbd oil

 74. Pingback: what is the difference between hemp oil & cbd

 75. Pingback: best cbd oil for cancer

 76. Pingback: cbd oil side effects on kidneys

 77. Pingback: buy college essay

 78. Pingback: best online essay writing service

 79. Pingback: mba essay writing services

 80. Pingback: buy an essay online

 81. Pingback: white paper writer

 82. Pingback: the best essay writing services

 83. Pingback: homework assignments

 84. Pingback: my homework help

 85. Pingback: assignment of benefit

 86. Pingback: the best essay writing services

Leave a Comment

Your email address will not be published.