Mimoza Shkodra, elegante dhe tërheqëse në fotosesionin e ri

Mimoza Shkodra ka realizuar fotosesion të ri.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Shkodra, e ka realizuar një fotosesion të ri.

E veshur me një fustan elegant dhe të shkurtër, ajo duket tërheqëse në disa prej imazheve të cilat ka vendosur që t’i ndajë me ndjekësit në Instagram.

Pranë postimit ajo nuk ka shkruar asgjë mirëpo komentet e ndjekësve kanë qenë tejet pozitive.

Mimoza po shijon suksesin e projekteve të fundit muzikore të cilat i ka realizuar në kuadër të programeve festive.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.