Milan – Inter, futbollisti i njohur mungon në derbi

Lajm i keq për tifozët e Milanit.
 Luca Antonelli është mungesa e radhës te skuadra e Milanit për derbin kundër Interit.

Mediat italiane raportojnë se pas sulmuesit Nikola Kalinic, edhe mbrojtësi Antonelli rrezikon të mungojë në Derby della Maddonina.

Milan dhe Inter ndeshen të dielën nga ora 20:45. 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Mesfushori i Kombëtares shqiptare shënon gol të bukur në Itali