Me miliona dhe me vilë super luksoze, Ermal Mamaqi zbulon ‘sekretin’ për t’u bërë i pasur

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka treguar sek.retin se si një person mund të bëhet i pasur…vetëm duke punuar.
Në rrjetin e tij social në Instagram, Mamaqi ka postuar një foto me syze e me kostum duke shkruar edhe se për shkak se punonte 16 orë në ditë kishte majftueshmëri financiare.

“Të punoj 16 orë në ditë, 7 ditë në javë, 52 javë në vit dhe njerëzit sërish më quajnë ME FAT!,“-shkruan Ermali.

Aktori i humorit ka bërë bujë disa muaj më parë pasi prezantoi vilën e tij në një prej zonave më të shtrenjta të Tiranës, duke u lënë të gjithë me gojë hapur për luksin që kishte zgjedhur. Gjithashtu ai njihet si pronar i disa bizneseve, më i famshmi ai i organizimit të eventeve.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.