Luana Vjollca zbulon këtë detaj të Marinës, do befasoheni

“Shiko Kush Luan”, është një nga emisionet më të shikuara shqiptare.

Prezantuesja, Luana Vjollca çdo javë na shoqëron me emisionin e saj, “Shiko Kush Luan”, në të cilin zbulon shumë gjëra.

Por, ajo që tërhoqi vëmendje së fundmi ishte një detaj kur e zbuloi për Marinën, duke thënë se ka numrin e këmbës të vogël, 35.

E këtë moment qesharak, Marina e ndau me ndjekësit e saj të shumtë në InstaStory.

Theksojmë se Marina dhe Luana konsiderohen të jenë dy nga femrat më seksi shqiptare./PARROTLLA.NET/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*