Luana Vjollca shfaqet tejet provokative

Luana Vjollca ka bërë që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo.

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, ka provokuar me foton e fundit të cilën e ka postuar në Instagram.

Në këtë imazh këngëtarja duket seksi e veshur në bikini ndërsa në pah ka vënë linjat trupore.

“Dashuria jote”, ka shkruar Luana pranë fotos. “Yalla Habibi” është projekti i saj i fundit muzikor i cili u pëlqye nga publiku.
Luana erdhi në bashkëpunim me Faydeen.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.