Liverpooli hyn në garë për Sanchon

Ylli anglez i Borussia Dortmundit është bërë objektiv i klubeve më të mëdha të Premierligës

Jadon Sancho është bërë objektiv i klubeve më të mëdha angleze.

Ylli i Borussia Dortmundit mund të rikthehet në Premierligës gjatë verës që vjen.

19 vjeçari po shkëlqen në Bundesligë në dy sezonet e fundit dhe kjo ka bërë q gjigantët anglezë të zgjojnë interesim për të.

Sipas mediumit britanik “Daily Mail”, klubi i fundit që ka shfaqësur interesim për përfaqësuesin anglez është Liverpooli.

Dortmundi i kërkon 120 milionë euro për futbollistin ofanziv.

Sanchon e duan edhe Manchester United, Chelsea e Tottenhami, por edhe ish-klubi i tij, Manchester City.

Futbollisti e ka shprehur dëshirën për t’u rikthyer në Premierligë në fund të këtij sezoni.

Atë thuhet se e pëlqen edhe Barcelona në Spanjë.

Shpërndaje

29 Comments

 1. Pingback: viagra 5mg

 2. Pingback: cheapest ed pills

 3. Pingback: best ed medication

 4. Pingback: best ed pills non prescription

 5. Pingback: buy cialis

 6. Pingback: casino online slots

 7. Pingback: virgin casino online nj login

 8. Pingback: cheap generic viagra

 9. Pingback: real money casino app

 10. Pingback: casino online slots

 11. Pingback: short term loans

 12. Pingback: cash loans

 13. Pingback: online loans

 14. Pingback: viagra prescription

 15. Pingback: online casino for real cash

 16. Pingback: empire casino online

 17. Pingback: online casino that accepts paypal in australia

 18. Pingback: casino slots

 19. Pingback: esther

 20. Pingback: cialis internet

 21. Pingback: 5 mg cialis

 22. Pingback: buy cialis

 23. Pingback: cialis internet

 24. Pingback: slots real money

 25. Pingback: online casino games

 26. Pingback: real money online casino

 27. Pingback: viagra for women

 28. Pingback: generic viagra 100mg

 29. Pingback: cheap cialis

Leave a Comment

Your email address will not be published.