Leonita dhe Granit Xhaka në pritje të ëmbël, publikojnë foton emocionuese

Leonita dhe Graniti do të bëhen shumë shpejtë prindër.

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë duke pritur që shumë shpejtë të bëhen prindër.

Lajmin e bukur e kishin dhënë çifti nëpërmjet një fotografie në të cilën shihet barku i rrumbullakosur i Leonitës.

Tani dyshja e kanë publikuar një foto emocionuese ku shfaqen duke e mbajtur barkun shtatzënë derisa duken tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Pranë postimit Leonita i ka vendosur tri zemra.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*