Ledri Vula dhe Lumi B publikojnë këngën ‘Kiss Kiss’

Ledri Vula dhe Lumi B e kanë publikuar këngën e tyre të re.

Ledri Vula dhe Lumi B i kanë bashkuar sërish idetë për projektin e ri muzikor.

‘Kiss Kiss’ titullohet kënga e tyre e re e cila është realizuar edhe me videoklip. Për tekstin e këngës janë kujdesur të dy artistët.

Duke pasur parasysh se kjo nuk është hera e parë që ata bashkëpunojnë e edhe këngët solo të tyre janë shumë të pëlqyera, pritet që ky projekt të jetë një hit veror.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*