Lansohet projekti më i ri “n’London” i këngëtarit Rony

Rony, pas sukseseve të shumta në Industrinë e muzikës, ka lansuar edhe projektin më të ri muzikor, i cili titullohet “n’London”.

Përpos tematikave të shoqërisë, ai po ashtu përmes tekstit të kësaj kënge ka thumbuar individ që u thotë: Ju do të bëheni më të famshëm duke folur mirë për mua.

”n’London” si titull lidhet me faktin se këngëtari e përmend si vend që ndonëse është larg, emri i tij është dëgjuar edhe atje.

Kjo mbase, emrat e artistëve shqiptarë ka arritur të dëgjohet në mbarë botën dhe fama e tyre ka depërtuar përtej kufijve.

Kënga u mundësua nga Fullmoon Production, me tekst nga Rony, i cili premton shumë në Industrinë muzikore./parrotlla.net/ 

Kënga e plotë:

Shpërndaje

Comments are closed.