Labi thotë se votat e tij janë vjedhur, shikojeni se çfarë i shkruan Stresi

“Pra ata që janë gëzuar për mua duke aluduar se më ka denuar populli, doli dhe po del që unë jam keqëpërdorur ,dhe jo i denuar!

Faleminderit KQZ-së për këto informacione!

Kërkoj që prokuroria dhe organet kompetente ti denojnë komisionerët e till qofshin nga cila do parti!

Labinot Tahiri, Ferizaj Kosovë e Shqipërisë”, kishte shkruar Labi, i cili nuk i ka arritur votat për t’u bërë deputet.

Në mesin e shumë komenteve, ai pranoi mesazh edhe nga reperi Stresi, i cili i shkruan

“Une e mbeshtes kauzen tende labi sepse prej vitesh vota e lire Po keqperdoret Por ti je missionar I pa dorzuar ndaj jemi me ty vllaqko”.

Këngëtari e postoi në InstaStory këtë koment dhe ia kthen “Faleminderit vella! Do vazhdoj ashtu siq isha i pandalshëm për çdo derë shqiptari”

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.