Kylie Jenner publikon foto e zhveshur pranë të dashurit

Kylie Jenner ka ndarë një foto, ‘flakë’ në Instagram.

Kylie Jenner momente më parë ka publikuar një fotografi pranë të dashurit të saj Travis Scott.

Imazhi është shkrepur për revistën ‘Playboy’ dhe ylli televiziv këtë herë është shfaqur komplet e zhveshur ku shihet duke i dhuruar një përqafim të reperit amerikan.

Kylie është themeluesja e ‘Kylie cosmetics’ me anë të cilës është bërë miliarderja më e re në botë.

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.