Kylie Jenner kryeson kopertinat e revistave më prestigjioze në botë

Modelja e famshme, Kylie Jenner po vazhdon të jetë në top-formë.
Ndonëse është e re në moshë ajo ka arritur të ketë suksese të mëdha dhe përfitime të larta nga puna që bën.

Kylie e ka dëshmuar edhe këtë herë se është ndër modelet më të suksesshme në botë, ku tashmë po kryeson revistat më prestigjioze, përfshirë: Love, Vogue, Glamour, Forbes etj.

Jenner para disa muajve është bërë nënë e cila solli në jetë fëmijën e parë, vajzën, Storm ndërkaq ajo është ende aktive në fushën e modelingut.

Me linjën e saj të kozmetikës ‘Kylie Jenner’, po ecën mjaft mirë.

View this post on Instagram

it’s been an epic year so far. 🙏🏼

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*