Ky është reagimi i Hanës kur dëgjon këngën e Loredanës

Loredana ka ndarë një video të vajzës së saj.

   Loredana dhe Mozzik po mësojnë vajzën Hanën me këngët e tyre dhe reagimi i vogëlushes është shumë i ëmbël kur dëgjon zërin e të ëmës.

Çifti nuk kursejnë jetën private të vajzës duke ekspozuar shumë shpesh në rrjete sociale madje ata i kanë hapur edhe një llogari në rrjetin social Instagram ku numëron qindra mijëra ndjekës.

Në videon e publikuar nga Loredana duket se vajza e saj po shijon në maksimum mëngjesin në ritmet e këngës ‘Eiskalt’.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*