KURSENI 500€ në Comodita Home

Comodita Home vjen me ofertën gjigante në dyshekun më të sofistikuar në treg Hybrid

Në gamën e gjerë të produkteve Comodita është dysheku Hybrid, dyshek ky i dizajnuar dhe prodhuar nga ekspertë italianë. Cilësia e lartë italiane gjendet në përbërjen e ndërlikuar të dyshekut me pesë shtresa të prodhuara me teknologjinë më inovative si shkuma poliuretane, sustat individuale, shkuma memory dhe mbështjellësi i plotësuar me mbushje mikrofibrash.
Lartësia prej 30 cm e dyshekut Hybrid i jep pamjen madhështore çdo kornize shtrati, kurse ndjenja e rehatisë që ofron duke mbështetur secilën pjesë të trupit, bën që të ju mungojë dysheku gjatë gjithë ditës.

Tani, për klientët e saj, Comodita Home ka sjellë një mundësi të rrallë për të kursyer 500€ duke blerë dyshekun Hybrid për dy persona me zbritje. Sepse 500€ të kursyera janë 500€ të fituara.

Të gjithë ju që dëshironi të bëni gjumin më të mirë, të zgjoheni të ripërtëritur dhe të arrini majat e produktivitetit, tani është mundësia më e mirë ndonjëherë për të marrë dyshekun Hybrid me 10 vite garancion duke kursyer 500€.

Por, Comodita Home nuk ndalet me kaq. Ofertat nuk përfundojnë këtu. Zbritje të mëdha ofrohen edhe në kategorinë e produkteve të gjumit e për fëmijë, të kuzhinës, banjos, aksesorëve dekorativ dhe në çanta të udhëtimit. Ju poashtu mund të merrni dyshekun Memory me 50% zbritje dhe të ktheni dyshekun tuaj të vjetër duke fituar kështu edhe 50€.
Në Comodita Home ju kurseni paratë dhe fitoni cilësinë.

Shpërndaje

Comments are closed.