Kryemadhi: Holanda ”shuplakë të fortë” qeverisë së krimit

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale kryetarja e partisë se Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka reaguar por përgjigjen negative qe Holanda i ka dhënë Shqipërisë ditën e djeshme për çeljen e negociatave.

“Kryemadhi thotë që Parlamenti holandez i vuri Shqipërisë para një pasqyrë, ku  duhet të shohë veten dhe se votimi i mbrëmshëm ishte një shuplakë e fortë për qeverinë e krimit të organizuar, manipulimit zgjedhor, mashtrimit, korrupsionit dhe gënjeshtrës”, shprehet kryetarja e LSI-së./parrotlla.net/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.