Kjo vajzë e vogël dikur, sot është këngëtare e madhe (Foto)

Një fotografi interesante e ka hedhur në Instagram.

Këngëtarja Adelina Emini shihet se ka pozuar ku ka qenë fare e vogël por një vajzë shumë e ëmbël dhe e bukur, shkruan lajmi.net

E sot, përpos që është këngëtare e kompletuar dhe me vokal karakterisitik, Adelina është mjaft e zonja edhe në profesionin e saj si ekonomiste.

Këngëtarja Emini njihet edhe për stilin unik dhe mjaft elegant.

E vogel ne vitin 1986 🙂

A post shared by Adelina Emini (@adelinaemini) on

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Ndahet nga jeta Dean Stanton