Kjo është princesha e Ermal Fejzullahut (Foto)

Ndonëse i angazhuar me koncerte të shumta, këngëtari Ermal Fejzullahu asnjëherë nuk e lë anash familjen e tij, shkruan Indeksonline.

Gjatë ditës së sotme Ermali ka postuar një foto të vajzës së tij, Bunës, duke e cilësuar si “princesha e babit”.

Kujtojmë se këngëtari ka dy vajza dhe një djalë nga martesa e tij me Arianën, e cilado rrallë herë është pjesë e lajmeve rozë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Ku e ke dashnorin...? Aurela Gaçe rrëfen si shtangu Skerdi dhe Dashnor Diko në dasmë