Kjo është Dafina Kamberi, e cila ndërroi jetë menjëherë pas lindjes së djalit

Gjate dites se djeshme ka ndërruar jetë, Dafina Kamberi.

Dafina ka qenë shtatzënë dhe pas lindjes se djalit i eshte perkeqësuar gjendja ku më pas ka ndërruar jetë.

Lajmin për vdekjjen e Dafinës e ka dhënë burri i saj, Kenan Kamberi. Dafina ishte nga Presheva.

 

Shpërndaje

Comments are closed.