Kim publikoi portretin familjar, shikojeni çfarë i komenton Oriola

Oriola Marashi ka lënë një koment në fotografinë e fundit të Kim Kardashian.

Kim Kardashian është shumë aktive në Instagram, ku për çdo postim që bën merr milionat.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet pranë partnerit Kanye West dhe tre fëmijëve të saj.

Në këtë foto familjare, po mungonte vetëm i vogli i familjes, Psalm.

Fotoja mori shumë komente nga ana e ndjekësve, por ai që të bie në sy është komenti i Oriola Marashit.

“Psalm e bëri foton”, ka shkruar ajo, në komentin që mori replika dhe pëlqime të shumta.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.