Kim Kardashian me bashkëshortin në një moment intim (Foto)

Pa ngurrim mund të themi se Kim Kardashian është femra që çdo ditë ‘pushton’ mediet rozë.

Ylli televiziv, famën e arriti më shumë me skandale, ndërsa tani njihet edhe si vajza me trupin më seksi në botë, shkruan lajmi.net.

Kim së fundi publikoi një imazh bashkë me burrin e saj, Kanye West, me të cilin ndau një puthje romantike.

Si çdo tjetër foto e saj, edhe kjo e fundit mori mbi 2 milionë pëlqime si dhe komente pa mbarim.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Kështu janë dukur Mimoza dhe Seldi në fejesë