Kim del me veshje transparente në rrugë, i shihen të brendshmet (Foto)

Burkuroshja Kim Kardashian gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes gjithmonë nga mediet rozë.

Ndonëse shpesh është kritikuar nga fansat  e saj, Kim-it duket se nuk i bëjnë përshtypje fjalët që thonë, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi Kim është parë rrugëve të New Yorkut me veshje transparente.

Por ajo që bie në sy është se yllit Kardashian i shihen edhe të brendshmet.

Ndryshe, Kim kohëve të fundit është kritikuar për shkak të pasmeve me celulit dhe për përdorimin e fotoshopit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Soni Malaj fundjavën e kalon në qytetin romantik (Foto)