Kida duket mahnitëse në setin e ri fotografik

Kida erdhi atraktive në fotografitë e reja.

Kida është shumë aktive në rrjete sociale, e së fundi ajo ka realizuar një fotosesion të ri.

Këngëtarja ndau me ndjekësit disa imazhe nga ky set, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër vjollcë.

Ajo vuri në pah këmbët seksi në këtë paraqitje, ndërsa flokët i kishte bërë gërsheta dhe dukej për mrekulli.

Nuk dihet nëse me këto fotografi artistja po paralajmëron një videoklip të ri, por mori komplimente të shumta për paraqitjen.

View this post on Instagram

🌻🌻🌻

A post shared by KIDA (@kida) on

Shpërndaje

Comments are closed.