Këto janë dhuratat që Enca ka pranuar nga fansat e saj

Enca Haxhia ka treguar dhuratat që ka pranuar nga fansat.
Enca Haxhia është emër shumë i dashur për publikun.

Ajo, krahas dashurisë që merr nga fansat, pranon shumë shpesh edhe dhurata prej tyre.

Përmes disa videove, këngëtarja ka treguar se çfarë dhurata i kanë bërë fansat e saj, të cilat i ruan me shumë xhelozi.

“E kam ruajtur çdo dhuratë nga fansat”, ka shkruar Enca, ku shihen letra me mbishkrime nga fansat si dhe portrete të saj.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*