Kështu e quan nënën e saj Luana Vjollca (FOTO)

Shpesh ka qenë temë e medieve rozë për faktin se është e bukur po sa vajzat e saj.

E nënën e saj, Luana Vjollca sot e ka quajtur me një emërtim interesant, shkruan lajmi.net

Ajo ka hedhur një foto të saj në Insastory dhe  e ka quajtur si shef të saj dhe të Marinës.

E në këtë foto, e ëma e Luanës dukej zonjë e vërtetë!/Lajmi.net/

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Ja se cili ishte çifti VIP më i bukur në dasmën e Labit dhe Qëndresës (Foto)