Kështu duket vila e Ledri Vulës në Brezovicë

Brenda shtëpisë së Ledrit në Brezovicë.

Ndërsa shumë prej jush mund të jeni mërzitur nga rënia e temperaturave, Ledri Vula u gëzohet bukurive të natyrës.

Reperi shqiptar postoi disa foto në Insta Story, ku tregon se ndodhet në Brezovicë.

Ledri ndan me ndjekësit e tij disa foto të realizuar brenda vilës së tij, të cilën e zotëron prej vitit të kaluar.

Ambienti i brendshëm i shtëpisë i përshtatet natyrës, pasi dallohet që është prej druri dhe i tillë është dhe arredimi.

Reperi ka gjetur mënyrën e duhur për t’u relaksuar, por nga ana tjetër edhe për të qenë aktiv: duke bërë ski./PARROTLLA.NET/

ledrivula_52944432_126296231830458_6475826058576040238_n-576x1024

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.