Kështu dukej Genta Ismajli para operacioneve plastike

Trendi i operacioneve nga fytyrat publike i ka pushtuar gati të gjitha këngëtaret. E këtij trendi nuk kishte se si t’i shpëtonte as Genta Ismajli

Genta, këngëtarja plot energji e cila u dallua nga të tjerat qysh në paraqitjen e parë, tani si duket është vështirë ta dallosh nga të tjerat sa i përket pamjes.

Ajo u largua për pak kohë nga skena, duke u zhvendosur në Amerikë, ku erdhi me një dukje tjetër që habiti edhe fansat e saj.

Tani Genta përflitet mjaft shumë për jetën private, ajo është në një lidhje me një biznesmen turk, kështu duke u komentuar nga të gjithë njerëzit.

Por të kthehemi në kohë, si dukej Genta para operacioneve dhe si duket tani:

Rezultate imazhesh për genta ismajli

Rezultate imazhesh për genta ismajli

Shpërndaje

15 Comments

 1. Pingback: order viagra online

 2. Pingback: buy ed pills

 3. Pingback: non prescription erection pills

 4. Pingback: pills for erection

 5. Pingback: generic cialis online

 6. Pingback: walmart pharmacy

 7. Pingback: Buy cheap cialis

 8. Pingback: levitra dosage

 9. Pingback: vardenafil generic

 10. Pingback: order vardenafil

 11. Pingback: online casino games real money

 12. Pingback: wind creek casino online games

 13. Pingback: viagra generic

 14. Pingback: free slots online

 15. Pingback: casino games

Leave a Comment

Your email address will not be published.