A keni parë ndonjëherë engjëll…nudo? (Foto)

Modelja Alena Blohm është një ndër vajzat e famshme të kompanisë së famshme të modelingut “Engjëjt e Victoria’s Secret”.

Bukuroshja gjermane ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, në të cilën shfaqet krejtësisht e zhveshur dhe e është e shtrirë në krevat.

Madje nuk ka preferuar as të mbulohet me çarçafë.

“Unë nuk e di se si të jem seksi!”,- kishte deklaruar 22-vjeçarja në një intervistë të fundit për “Bild”.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Rita Ora çon raki rrushi nga Rahoveci në emision, britanikët kanë frikë ta pijnë