Këngëtarja shqiptare: Burrit tim iu deshën 16 vite për ta mësuar këtë gjë!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rezarta Shkurta ka ndarë një imazh të ri në Instagram, prapa të cilin qëndron burri i saj Ermali.

Por, imazh të bukur ashtu siç e donte artistja ‘me të parën’, ai e mësoi pas 16 vitesh.

Këtë e tha vetë rrezarta në përshkrimin e fotografisë së realizuar nga Ermali, e cila është pëlqyer dhe komentuar shumë nga fansat e saj.

Shpërndaje

Comments are closed.