Katër të vrarë nga shpërthimi i një bombe në Pakistan

Policia në Pakistan thotë se të paktën katër persona janë vrarë dhe shtatë të tjerë janë plagosur, pas shpërthimit të një bombe që ishte e telekomanduar.

Shpërthimi ka ndodhur në një hekurudhë në jugperëndim të Pakistanit, në kohën kur një tren me pasagjer po kalonte.

Kliko për ta lexuar lajmin e plotë

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*