Kaq te ekspozuar nuk e kemi parë Katy Perryn

Katy Perry ka treguar gjoksin e saj derisa ka pasur sutjena me ngjyrë të kaltër derisa ka pasur të veshur edhe të brendshme derisa ka treguar edhe linjën e saj të re te të brendshme.

Ajo është një yll i popit e njohur për zërin e saj sensacional, me një trup seksi dhe stil interesant.

Katy Perry (34), ka treguar trupin e saj seksi derisa është paraqitur me të tilla të hënën në mbrëmje.

Krijuesja e hitit “Firework” ka treguar edhe një pjesë të krijimeve të saj, duke treguar se ajo edhe po argëtohet me linjën e saj më të re dhe këtë e ka bërë në Instagram.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*