Kaq kanë dallim në moshë Fjolla Morina me bashkëshortin

Gjatë vitit që lamë pas, Fjolla Morina ishte arrestuar për trafikim armësh dhe pastaj bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla.

Gjithashtu arratisja e saj ditën e djeshme nga dënimi në “arrest shtëpie”, bëri bujë në mediat rozë.

Fjolla dhe Fisniki kanë treguar se janë shumë të dashuruar e se presin të martohen, dhe në një intervistë këngëtarja ka treguar që ka gati 1 vit e lidhur dhe se është njohur me të nga disa miq të përbashkët.

Fisniku, ka festuar javën e kaluar 30 vjetorin e tij të lindjes, por diferenca në moshë e çiftit është plot 11 vite. Pasi këngëtarja është 41 vjeçare.

Shpërndaje