‘Kam që 15 vjeç me këtë histori’, Dojna Mema zbulon nga se vuan prej vitesh

Përmes një postimi në rrjete sociale, moderatorja Dojna Mema ka zbuluar se vuan nga reumatizma që 15-vjeçe. Për këtë arsye ajo ka vizituar zonën e Bënjës së Përmetit, ku ndodhen katër burime termale me vlera shëruese dhe kurative.

Moderatorja ka publikuar në Instastory një video nga vendi i veçantë, duke ndarë me ndjekësit problemin e saj. “Kam që 15-vjeç me këtë historinë e reumatizmit”, ka shkruar Dojna krahas video.

Moderatorja ka shkuar në Përmet së bashku me familjen e saj dhe nuk i ka kursyer as fotot në rrjete sociale.

Shpërndaje

Comments are closed.