Justin Bieber shumë romantik: “Nuk do isha asgjë pa Haileyn”

Këngëtari ndjehet me fat që ka në jetë modelen.

Justin Bieber dhe Hailey Rhodes muaj më parë në mënyrë të fshehtë kishin lidhur kurorë, edhe pse për shumë kënd kjo martesë ishte një dështim çifti deri më tani i kanë demantuar kritikët.

Këngëtari duket kokë e këmbë i dashuruar në modelen ai orë më parë shprehi ndjenjat e tij në një shkrim të cilin e ndau me ndjekësit në Instagram.

“Unë çdo ditë bie në dashuri me ty, je gjëja më e mirë që më ka ndodhur në jetë, do isha i humbur pa ty” ishin fjalët e Bieber.

Nuk është kjo hera e parë që Justin dhe Hailey shprehin dashurinë e tyre edhe publikisht.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*