“Jam totalisht e shokuar”, Dua përlotet pasi e kuptoi se dominon me nominime në “Grammy Awards 2021”

Dua Lipa ka thyer edhe një tjetër rekord.

Dua Lipa ka thyer rekord në nominimet e “Grammy Awards 2021”.

Dua ka dominuar së bashku me Beyonce dhe Taylor Swift në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021” dhe sigurisht se ky është një tjetër sukses i madh i saj.

https://www.instagram.com/p/CH_HehUsh_h/?utm_source=ig_embed

Pasi mori lajmin, Dua erdhi me reagimin e parë në Instagram dhe thotë se është totalisht e shokuar.

“Kjo nuk mund të jetë reale. 6 nominime në Grammy, çfarë është kjo jetë, nuk mund ta besoj, zemra ime po garon, jam totalisht e shokuar. Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen”, u shpreh ndër të tjera Dua në Instagram.

Shpërndaje