Irkenc Hyka zbulon detajet e projektit të ri

Diçka e re po vjen nga këngëtari shumë i talentuar, Irkenc Hyka.

Irkenc Hyka vazhdon të mbetet në listën e këngëtarëve më aktiv me projekte gjatë kësaj periudhe.

Me anë të postimit të fundit në llogarinë e tij në Instagram, ai bëri të ditur se projekt i tij i radhës do të publikohet më 30 nëntor.

“Ti të lutem eja dhe më vrit,
Ose përqafom ma hiq mërzin!“, janë vargjet që Irkenci i ndau me fansat, ndërsa bën të ditur se bashkëpunoi me Imagine Films.

https://www.instagram.com/p/CIDtqKpHYaV/?utm_source=ig_embed

Kënga e fundit e Irkenc Hykës mbetet “Asaj”, e cila deri tani numëron mbi 2 milionë klikime në kanalin YouTube.

Shpërndaje