“I thashë të dua”, kënga më e re nga Blero

Blero e ka publikuar projektin e ri muzikor.
Pas këngës “Thuaj”, Blero e ka publikuar projektin e ri muzikor.

“I thashë të dua”, titullohet kënga e cila në Youtube erdhi e realizuar edhe me videoklip. Edhe kjo këngë është pjesë e “6 copë jetë”.

Për tekstin dhe muzikën e saj janë përkujdesur Fisi dhe Doni. E Prygo nga (RoyalMusicGroup) e ka bërë miksimin dhe masterizimin e këngës së re të Bleros.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*