Hysen Durmishi: Vjosa duhet ta kuptojë që Isa, Luta e Agimi kanë shumë mëkate

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Hysen Durmishi i ka bërë thirrje Vjosa Osmanit të LDK-së, që të bashkohet në koalicion me Albin Kurtin, pasi sipas tij Isa, Luta e Agimi kanë shumë mëkate.

“Dil e fol Vjosë, i ke 15 ditë kohë. Ose duhet ta kuptojnë ata mëkatarët që populli votoi për ty, e jo për ta dhe t’i të përcaktohesh për të ardhmen. Qytetarët ta kanë dhënë një rast historik, por nëse nuk e shfrytëzon nuk do të kesh më rast tjetër. Varet prej teje Vjosë. Albini po të pret. Vendos!”, ka shkruar Durmishi në Facebook.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*