Afërdita pozon foton më seksi, me vetëm një zemër

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj di shpesh që të sjell foto seksi

Por, foto që ajo ka sjellur sonte me bikine të verdha, pa dyshim që është një prej fotove tepër seksi.

Në këtë foto, Afërdita ka treguar gjoksin e saj seksi derisa nën fotografi ajo nuk ka postuar ndonjë gjë pos një foto me një zemër të verdhë, ashtu sikurse bikinet e saj.
Foto është bërë në Miami ku është edhe Afërdita për momentin duke kaluar pushimet e saj.

Modelja kosovare në këto pushime nuk është parë e shoqëruar me burrin e saj, hokeistin kanadez Jakub Kindl. /Parrotlla.net/

View this post on Instagram

💛

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*