Harrojeni Erën, Nora Istrefi ‘djeg’ me pamje në klipin e ri

Era Istrefi ka befasuar të gjithë me imazhet që ndau nga xhirimet e klipit të ri.

Era Istrefi u shfaq tejet joshëse me ndryshim drastik në pamje.

Por, në një fotografi që po qarkullon në rrjete sociale, Nora Istrefi lë pas Erën me këtë paraqitje.

Këngëtarja shfaqet tejet joshëse në këtë foto, e veshur me një fustan të zi, i cili ishte i hapur tek gjoksi dhe këmbët.

Mbetet të shihet se çfarë po përgatisin Nora dhe Era, të cilat së shpejti sjellin duetin e parë bashkë. /Parrotlla.net/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*