Haradinaj për Dua Lipën: Kosova është me fat që në botë përfaqësohet me emrin tënd

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook, ka shkruar për fituesen e dy çmimeve prestigjioze “Grammy Awards”, Dua Lipën.

Haradinaj, në këtë postim në profilin e tij zyrtar, ka shkruar se Dua edhe njëherë e dëshmoi se me punë dhe talent kalon çdo kufi.

Postimi i plotë:

Dy herë fituese e çmimit prestigjioz Grammy Awards, Dua edhe njëherë e dëshmoi që me punë dhe talent, kalon çdo kufi. Urime Dua! Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin tënd.RH./PARROTLLA.NET/

Image

 

 

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*