Haradinaj merr pjesë në “Javën e Kuzhinës Italiane”

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në “Javën e Kuzhinës Italiane”, bashkë me ambasadorin italian, Piero Cristoforo Sardi.
Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetin social Facebook.“Njohja dhe respekti për kulturat e ndryshme është baza më e fuqishme në ndërtimin e marrëdhënieve të forta dhe miqësive të qëndrueshme. Kënaqësi të isha pjesëmarrës në “Javën e Kuzhinës Italiane” bashkë me ambasadorin italian, Piero Cristoforo Sardi”, ka shkruar Haradinaj.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.