Haradinaj mban konferencë për media sonte në orën 22:00 në fshatin Shipitullë

Pas arritjes së marrëveshjes me banorët e Shipitullës dhe Hades për shpronësimin e pronave në të cilat do të fillojë nxjerra e qymyrit, kryeministri Ramush Haradinaj sonte do të mbajë konferencë atje.

“Kryeministri Ramush Haradinaj mbanë konferencë për media te Mihja sipërfaqësore në fshatin Shipitullë. VENDI: Kosova B (Mihja sipërfaqësore, fshati Shipitullë). KOHA: 22:00”, thuhet në njoftimin e qeverisë. /Lajmi.net/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Nipi e djeg stallën e bagëtive në vlerë prej 17 mijë euro