Gjiko i bën dedikim special Elitës për ditëlindje: Nëna e fëmijës tim, rrahja e zemrës sime

Gjiko ka shkruar fjalë zemre me rastin e ditëlindjes të Elitës.

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi sot feston ditëlindjen e saj të 27-të.

Urimet në rrjete sociale, të cilat edhe i ka shpërndarë vetë Elita, nuk kanë munguar, mirëpo urimi special i Gjikos sigurisht se ra në sy.

“Urime ditëlindjen dashuria e jetës sime, nëna e fëmijës tim dhe rrahja e zemrës sime”, ka shkruar reperi.

Edhe Elita më pas e ka postuar një foto krah më të dashurve të saj, Gjikos dhe Zërit.

View this post on Instagram

Birthday girl🌸 #27 @decor_elegant

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Shpërndaje

Comments are closed.