Gjiko dhe Butrinti po sjelli bashkëpunimin, kjo është kënga

Gjiko dhe Butrinti kanë prezantuar një pjesë nga kënga.

Janë bërë bashkë reperi Gjiko dhe artisti i hiteve, Butrint Imeri.

Dyshja tashmë kanë gati këngën e tyre, të cilës nuk ia kanë konfirmuar titullin, por në një video të postuar kanë shkruar: “A jeni për bakllavë?”.

Në këtë video dëgjohet një pjesë shumë e madhe nga kënga, e cila duket se do të jetë ritmike dhe shumë interesante.

View this post on Instagram

A jeni per bakllave? 🤤 @butrint_official

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Si Gjiko ashtu edhe Butrinti, janë dy artistët të cilët kohët e fundit po sjellin vetëm hite dhe kjo këngë pritet të jetë e tillë./PARROTLLA.NET/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*