Gjendet pa shenja jete një nxënës në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë

Një nxënës i moshës 6-vjeçare është gjetur pa shenja jete në shkollën fillore “Zenel Hajdini”, në Preshevë.

Një nxënës i klasës së parë në shkollën fillore “Zenel Hajdini”, në Preshevë është gjetur pa shenja jete.

Siç raportojnë mediat serbe, 6-vjeçari ka ndërruar jetë gjatë orarit mësimor dhe se vdekja e tij ende është misterioze.

Trupi i tij i shtrirë është vërejtur nga nxënës të tjerë dhe ekipet mjekësore kanë konstatuar vdekjen e këtij nxënësi.

Nuk ka ende informacione për identitetin e tij dhe shkaqet e vdekjes.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*