Gjendet e vdekur ylli i filmave pornografik

Ka ndërruar jetë Jessica Jaymes.
Ylli i filmave për të rritur, Jessica Jaymes, ka ndërruar jetë në moshën 43 vjeçare.

Mediat e huaja kanë bërë të ditur se ajo ka vdekur sot në shkaqe të panjohura. Thuhet se një shoqe ka shkuar të kontrollonte Xhesikën pasditen e së martës në shtëpinë e saj në San Fernando Valley sepse ajo nuk kishte dëgjuar prej saj për një kohë dhe e gjeti atë pa shenja jete.

Shkaku i vdekjes është ende i panjohur dhe tani Zyra e Korporatës L.A. Coroner’s po heton

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.