Geti na sjellë gjithë albumin dhe detajet e dasmës! (Foto)

Mbrëmjen e 10 shtatorit reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u kurorëzuan në martesë në një ceremoni martesore në Gjirin e Lalzit. Gjatë mbrëmjes se djeshme Marina publikoi disa nga fotot më të bukura të dasmës, por…

Mbrëmjen e 10 shtatorit reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u kurorëzuan në martesë në një ceremoni martesore në Gjirin e Lalzit.

Gjatë mbrëmjes se djeshme Marina publikoi disa nga fotot më të bukura të dasmës, por ai që na ka surprizuar vërtetë ka qenë Getoari. Që mbrëmë në darkë e sot gjatë pjesës më të madhe të ditës ai ka publikuar foto nga dasma, si ma Marinën ashtu edhe familjarë e miq të tjerë të ftuar.

“Faleminderit Zotit ,familjeve dhe juve qe ishit prane nesh ne keto momente shume te rendesishme dhe te paharrueshme per ne,”-ka shkruar reperi krahas fotove./Gazeta Express/

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Ariana do t’iu befasojë me fytyrën pa grim