Foto e rrallë e Vedatit, Osmanit dhe Astrit Kabashit nga rinia

Aktorët e një gjenerate të suksesshme shihen bashkë në një fotografi kur ata ishin shumë më të rinj.

Në këtë fotografi që po shpërndahet në rrjetet sociale, bie në sy treshja Vedat Bajrami, Osman Azemi dhe aktori, regjisori e skenaristi Astrit Kabashi.

Kjo duket të jetë foto e kohës kur ata ishin studentë, ndërsa shumica nga artistët në këtë fotografi sot kanë një karrierë të suksesshme në aktrim, në shfaqje, serialet dhe filma shqiptarë.

Ndërsa treshja më e njohur e fotos vazhdojnë të jenë edhe miq shumë të mirë edhe pas gjithë kësaj kohe, shpeshherë duke bashkëpunuar në projekte të ndryshme.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*